Marzena Zajączkowska

Autorskie studio projektowe założone przez Marzenę Zajączkowską w 2012r. (jako minimalDEsign).
Obszarem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne,w szczególności zindywidualizowanych domów jednorodzinnych.
Proces projektowy przebiega od koncepcji, przez projekt budowlany, wykonawczy, uzyskanie pozwolenia na budowę, po nadzór autorski. Współpraca z wykwalifikowanymi firmami branży budowlanej tj. konstruktorami, projektantami instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji czy kosztorysantami, zapewnia kompleksową obsługę.

BIO

Marzena Zajączkowska Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Studiowała podyplomowo w Bauhaus Dessau w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Anglii, w PDG Architects w 2004-2010. W 2011 uczestniczyła w programie badawczym dotyczącym zagadnień budownictwa energooszczędnego na Wydziale Architektury Uniwersytetu Zielonogórskiego, jak również pracowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Poznania.
Współtworzy grupę artystyczną Sinus_3 wraz z Anną Krenz i Moniką Konrad.

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek IARP (Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej) oraz SARP (Stowarzyszenia Architektów Polskich) od 2011r.